logo
Antinevralgic Sinus x 12 comprimate
◄ Inapoi la rezultate

Antinevralgic Sinus x 12 comprimate

Nume Farmacie: Pharma Plus
Nume Brand: Marca: SANOFI
Cod produs: i11252
Pret: 14.31 Lei

Fiecare comprimat filmat contine paracetamol 500 mg, cafeina 25 mg si clorhidrat de fenilefrina 5 mg.

Antinevralgic sinus amelioreaza eficient simptomele gripei si racelii.

Reduce febra, amelioreaz... (descrierea completa pe site-ul farmaciei)